Villa Sainte-Anne
| Wi-Fi WiFi | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 90 m² Villa Sainte-Anne ligt op afstand van 4 km van Îlet Chevalier en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.
Gasten Ecomusée de Martinique binnen 15 minuten met de auto vinden en het centrum van Sainte-Anne binnen 15 minuten te voet bereiken. Het vakantiehuis bevindt zich op 4,1 km van de Savanna of Petrifications. De 1-badkamer villa biedt gemakkelijke toegang tot natuurlijke wonderen zoals Plage de Pointe Marin (1 km) en de Anse Figuier (5 km).
Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche. Er zijn een haardroger voor het comfort van de gasten.
Een complete keuken is voorzien van een koelkast, een oven en keukengerei. Gasten kunnen dineren in Chez Mireille, gelegen op 19 minuten te voet.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Wasmachine
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in Villa Sainte-Anne?
Gasten van Villa Sainte-Anne kunnen hun auto parkeren op privéparkeren. - ❓
Hoeveel gasten kan Villa Sainte-Anne ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van Villa Sainte-Anne is voor maximaal 4 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Villa Sainte-Anne?
Villa Sainte-Anne beschikt over een complete keuken met een koelkast, een oven en keukengerei. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in de villa?
Tijdens je verblijf in de villa moet je zeker de belangrijkste bezienswaardigheden van Sainte-Anne verkennen, waaronder Îlet Chevalier (4 km), Ecomusée de Martinique (5 km) en de Savanna of Petrifications, die in 10 minuten rijden te bereiken zijn.